Це наше і це твоє

Це наше і це твоє

Країна, в якій створили найбільший у світі літак, в які є найдовший у світі музичиний інструмент, яка має найбільші запаси солі в Європі - це все наша Україна. Мультсеріал "Це - наше і це - твоє" у легкій, яскравій і дотепній формі розповідає юним глядачам про здобутки і досягнення, якими пишається вся країна, і якими вони можуть також пишатися.

Мультфільми "Це - наше і це - твоє" не лише інформують, а й надихають.

За його мотивами ми створили велику інтерактивну книгу "Це - наше і це - твоє. Моя перша книжка про Україну", серію шкільних зошитів з коміксами та сюжетами мульсеріалу. "Це - наше і це - твоє" показують в школах.

А найголовніше, що ми сворили 25 нових серій "Це - наше і це твоє" спільно зі школярами з різних куточків України.

Під час Всеукраїнського проекту Міністерства освіти і науки Украіни і телеканалу ПЛЮСПЛЮС отримали величезну кількість листів від школярів з історіями та малюнками про свій рідний край та речі, якими вони і ми пишаємося. Ці історії стали основою для нових 25 серії "Це - наше і це твоє. Очима дітей".

Також в рамках проекту була проведена величезна виставка робіт школярів у Мистецькому арсеналі. Робіт було настільки багато,  що на виставці навіть був встановлений рекорд України.

Побачити малюнки всіх учасників і переможців можна у наших фотогалереях 

 

Дивіться, розповідайте друзям! Пишайтеся рідною країною!

Перевірити свої знання цікавих фактів про Україну, можна ось тут: