Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

СВІТ ЧЕКАЄ НА ВІДКРИТТЯ

Найвидатніші відкриття, які змінили світ, створювалися звичайними людьми! Такими ж, як і всі інші, але здатними розгледіти надзвичайне у звичайному. Людьми, які завдяки допитливому розуму і схильності робити висновки, стали Винахідниками! :)

Друзі, зустрічайте наш новий суперпроект - "Світ чекає на відкриття"! Це нові навчально-розважальні мультфільми для дітей різного віку, вчителів і батьків!

Дуже сподіваємося, що він надихатиме учнів розкривати свої таланти та з цікавістю спостерігати за навколишнім світом. Адже навіть з маленької звичайної дрібнички можна зробити дивовижне відкриття! І це може зробити кожен з нас! :)

Окрім яскравих пізнавальних мультфільмів, цей проект доповнюють розмальовки до кожної серії та велика розмальовка з магічними літерами "Світ чекає на відкриття". Завантажуйте і розмальовуйте її всім класом!  

 

Батарейка

Така маленька, але водночас така - потужна! Це ж батарейка! Вона живить твій ліхтарик та мільйони інших пристроїв у всьому світі! Цікаво, як вона працює та як її винайшли?!  

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Батарейка"

 

Телескоп

Скільки ж насправді зірок на небі? Або як виглядав би равлик, якби був більшим? Без телескопа це все просто неможливо розгледіти! Мільйони телескопів допомагають людям у всьому світі та навіть - у космосі! Дізнавайся, як винайшли ці диво-пристрої та як вони працюють! 

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Телескоп"

 

Вертоліт

Великий, потужний і дуже нагадує бабку! Знайомтесь, це вертоліт! Він високо літає, долає чималі відстані та піднімає у повітря важелезні вантажі! І вже мільйони різноманітних вертольотів допомагають людям по всій планеті! Дізнавайся, як його створили!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Вертоліт"

 

Вітрогенератор

Коли раптом гасне світло, а улюблений мультфільм дуже хочеться додивитися, що ж тут може допомогти?! Ну звісно! Додаткові джерела електроенергії! Сама природа попіклувалася про це! Чи знали ви про те, що вітер здатний забезпечити світлом цілі міста? Все більше та більше вітрогенераторів допомагають людям видобувати енергію, на землі та на морі. А як їх винайшли та що саме надихнуло їх винахідника?!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Вітрогенератор"

 

Друзі, кожен день - це нове надзвичайне відкриття!