Дитяча книжка вийшла 5-тисячним накладом

Моя перша книжка про Україну. Новий наклад!

Одного разу героям чарівного світу ПЛЮСПЛЮС стало цікаво, що відбувається за межами телевізора, й вони бадьоро вийшли за його межі: канал створив 3D книжку за мотивами проекту "Це наше і це твоє". Вона стане першою книжкою про Україну, а згодом - теплою згадкою з дитинства.
"Це наше і це твоє" – це 3D книжка-гра, яка розповідає чимало вражаючих фактів про нашу країну, якими можна пишатись. А завдяки яскравим об'ємним ілюстраціям перегляд книжки стане цікавим заняттям для всієї родини, адже дорослі теж зможуть дізнатися з неї багато нового.

"Я дуже захоплююсь нашою країною, і мені дуже хотілось передати це захоплення нашим дітям. Спочатку були мультфільми, які так і називались – "Це наше і це твоє", які теж розповідали цікаві факти про Україну. Виникла ідея продовжити цю історію й видати книжку. Цей проект був створений як реакція на події останнього року в нашій країні.

Події, свідками яких стали і наші діти. Мене не полишало питання: "Ну як можна не любити таку прекрасну країну?", "Чого нам не вистачає, щоб бути патріотами?". І я подумала про те, що, можливо, нам чогось недорозповіли в дитинстві? От ми і спробували розповісти", - зазначила Іванна Найда, автор книжки "Це наше і це твоє", генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС.

Книжка складається з 6-ти 3D розворотів, на кожному з яких відтворений один із захопливих фактів про нашу країну. Перший наклад становить 5 тисяч примірників.
"Кожній людині - дорослому і маленькому важливо відчувати приналежність до чогось більшого. Ми - сім'я, ми - люди, ми - українці. Це "ми" - дає опору і впевненість. Приблизно у 2,5-3 роки, коли дитина починає говорити про себе "Я" - в її житті з'являється слово "моє". Чудовий проект каналу ПЛЮСПЛЮС - не просто освітній, не просто ігровий. Він в легкій формі допомагає дитині виростити почуття важливості та приналежності до країни", - зазначила відомий сімейний психолог Світлана Ройз.