Казка з татом про чарівний світ ПЛЮСПЛЮС - Бери участь
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
"Казка з татом" про чарівний світ ПЛЮСПЛЮС

Казка з татом про чарівний світ ПЛЮСПЛЮС

9 березня о 19.00 в ефірі каналу ПЛЮСПЛЮС стартував третій сезон "Казки з татом". Новий сезон налічує 11 серій, які розповідають про пригоди у чарівному світі ПЛЮСПЛЮС.

У нових мультфільмах герої світу ПЛЮСПЛЮС Квадрик, Трикутя та Кружко познайомлять глядачів зі своїми містами. Нарешті, маленькі українці зможуть дізнатися, чим живуть їхні улюблені герої у вільний від зйомок на каналі ПЛЮСПЛЮС час.

"Ми справді відповідально підійшли до прописування портретів наших героїв. Дуже старались, щоб у дитини не виникло дисбалансу між їхніми формами та поведінкою. Впевнена, маленьким українцям буде цікаво за ними спостерігати, окрім того вони знайдуть багато корисного у цих мультфільмах. Адже проблеми у наших героїв такі самі як і в кожної дитини", - зазначила генеральний продюсер ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Характери героїв прописані за рекомендаціями відомого психолога Світлани Ройз і відповідають законам психогеометрії. Трикутя активна та впевнена у собі, любить усе нове, тоді як Квадрик – ще той консерватор. Кружко – емоційний, усе приймає близько до серця й завжди намагається згладжувати гострі кути. Міста героїв доповнюють їхні характери: у місті Трикуті все трикутне, навіть колеса автівок, у Круглика - все кругле, а Квадрика – квадратне.

"Так склалось, що зазвичай телевізор заміняє дитині батьків. А так бути не повинно. Тому наша спільна робота з каналом ПЛЮСПЛЮС націлена на те, або об'єднати сім'ю, щоб батьки більше часу проводили зі своїми дітьми. Й дуже важливо у який спосіб. Коли батько читає дитині казку він потрапляє в її світ, співпереживає з нею події у казці, а отже дитина почувається захищеною", - зазначила Світлана Ройз.

Авторами казок виступили Антон Сіяника та Марина Куцик-Герасименко. Нагадаємо, "Казка з татом" - це проект, у якому "зіркові" тата начитують казку, яка "оживає" на екрані завдяки спритним аніматорам. Одна із її місій – щоб тата більше проводили часу зі своїми дітьми. На сайті каналу є караоке казок з першого і другого сезону, які кожен батько чи мати може начитати своїй дитині. Нові казки начитали ведучі "Сніданку з "1+1" Анатолій Анатоліч і Руслан Сенічкін, ведучий каналу "1+1" Юрій Горбунов, учасник студії "Квартал-95" Євген Кошовий. Намалював мультфільми арт-директор каналу ПЛЮСПЛЮС Едуард Катихін.

"Все, що ви бачите на екрані – не вигадане, а десь існує насправді. Наприклад, заставку мультсеріалу, де пагорби та церква, змалював з села Підгірці, що в Київській області. Був там якось на рибалці й дуже надихнувся краєвидами", - зазначив Едуард Катихін.