ПЛЮСПЛЮС додає дитинству кольорів на параді колясок! - Бери участь
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
ПЛЮСПЛЮС додає дитинству кольорів на параді колясок!_2

ПЛЮСПЛЮС додає дитинству кольорів на параді колясок!

У п'ятницю, 31 травня, у парку біля "Дивосвіта" відбувся Парад колясок, в якому брав участь і телеканал ПЛЮСПЛЮС, як спонсор номінації "Малюки з іграшковими колясками". А ще художник, ілюстратор та арт-директор телекаалу ПЛЮСПЛЮС Едік Катихін змайстрував "Візочок ПЛЮСПЛЮС" спеціально для заходу.

В рамках нашої акції, яка буде тривати до кінця року, ми запланували багато цікавих розважальних та пізнавальних ініціатив для всієї сім‘ї.

Окрім малюків, за перемогу боролися також їх батьки, але у іншій номінації – "Батьки з дитячими колясками". За допомогою фантазії та майстерних рук дитячі візочки перетворились на машинки, вулики, казкові екіпажі, хмаринки, квіти, тощо. Майже усі малюки були вдягнені у неймовірні костюми, тож були схожі на казкових персонажів! Вони урочисто прокотилися у своїх казкових конструкціях на колесах, що ще недавно були звичайними колясками. А дорослі учасники заявили, що отримали не менше задоволення від акції, ніж їхні діти. Шоу-програма, веселі конкурси, багато сюрпризів і подарунків – це було справжнє родинне свято, щасливі миті дитинства, які обов'язково запам'ятаються!