ПЛЮСПЛЮС навчить дітей правилам поведінки на дорозі - Бери участь
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Додай уваги на дорозі

ПЛЮСПЛЮС навчить дітей правилам поведінки на дорозі

Напевно, в кожного бувають ситуації, коли дуже поспішаєш і забуваєш дивитися на дорогу. Або стоїш на перехресті і не можеш дочекатися коли ж, червоне світло зміниться на зелене. В такі моменти здається, що можна швиденько перебігти через дорогу і нічого страшного не буде. Та насправді, все не так безпечно, як здається на перший погляд.

Ми вирішили нагадати тобі про найголовніші правила дорожнього руху і важливість їх дотримання. Тому влаштували велику соціальну акцію "Додай уваги на дорозі!". Протягом квітня і травня ми завітаємо до 15 київських шкіл, що розташовані поблизу проїжджої частини. Герой каналу ПЛЮСПЛЮС – Фіолетовий Боб – разом з інспектором ДАІ проведуть уроки з правил поведінки на дорогах для учнів 3 і 4 класів. Під час уроків дітям в ігровій формі розкажуть про основні правила, які повинен знати кожен пішохід та розіграють різноманітні ситуації, можливі на дорозі.

Кожен учень отримає блокнот з ілюстраціями головних правил дорожнього руху, які для намалював наш друг – художник Едік Катихін. А ще за підтримки компанії ЗМ ми зробили для учасників акції світловідбиваючі флікери. Завдяки цьому, водій може побачити пішохода на відстані 400 метрів. Уявляєш, наскільки важливо носити такі флікери у темний час доби, щоб водії бачили тебе на дорозі.

Якщо ж тобі не вдалося взяти участь в цій акції, дізнатися про основні правила дорожнього руху ти можеш в ефірі каналу ПЛЮСПЛЮС. Ми покажемо 6 невеличких, але дуже корисних мультфільмів про те, як поводитися на дорозі. І вже зараз на сайті ПЛЮСПЛЮС ти можеш пройти тест, перевірити свої знання правил дорожнього руху та прочитати ті, яких ти ще не знав.

 

Будь обережним і уважним на дорозі!

Твій улюблений канал ПЛЮСПЛЮС