ПЛЮСПЛЮС заповнює дитячі кімнати: брендовані подушки і розмальовки XL - Бери участь. Події
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
ПЛЮСПЛЮС заповнює дитячі кімнати:

ПЛЮСПЛЮС заповнює дитячі кімнати: брендовані подушки і розмальовки XL

Брендовані подушки-іграшки та  розмальовки XL. Герої ПЛЮСПЛЮС продовжують свою подорож за межами телеекрану.

 

Виробництво подушок у формі героїв світу ПЛЮСПЛЮС – Трикуті, Квадрика, Кружка та Шамана - є результатом внутрішнього конкурсу серед співробітників 1+1 медіа  - BIG IDEA. За його умовами кожен співробітник може запропонувати ідею бізнесу, пов'язану з діяльністю компанії. Якщо ідея пройде відбір - 1+1 медіа допомагає у її реалізації, а автор отримує відсоток від прибутку.

 

Автором малюнку розмальовок XL "Пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС", розміром 59 на 84 см,  став відомий художник та арт-директор каналу ПЛЮСПЛЮС Едуард Катихін. Після розфарбовування їх можна використовувати як картини.  

 

"Ці проекти стали для ПЛЮСПЛЮС приємною несподіванкою, адже ці ідеї цих ліцензій не належать співробітникам каналу. Це дуже круто, коли люди навкруги заряджені брендом, за який ти відповідаєш, коли він росте й починає жити самостійно, окремим життям. Дуже приємно, нарешті, взяти обійняти Трикутю, покласти щічку на щоку Шамана, коли дивишся мультик або читаєш казку на ніч про пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС. А розмальовки – це чудовий привід провести час всією родиною, спільна творчість об'єднує", - зазначила маркетинг-директор телеканалу ПЛЮСПЛЮС Ірина Мельничук.

 

Подушки доступні в онлайн-магазині Тигрес, а розмальовки -  у мережі o'kroshka. Нагадаємо, серед позаефірних брендованих продуктів телеканалу ПЛЮСПЛЮС уже є зошити, 3D книжка, серія книжок "Казка на ніч", розмальовки, наклейки.

Деталі на сайті ПЛЮСПЛЮС