Новий супутник

Канал ПЛЮСПЛЮС перейшов на новий супутник!

Увага-увага! ПЛЮСПЛЮС вже остаточно перейшов на новий супутник Astra 4A (SES Sirius)!

Якщо у вас виникли проблеми з переналаштуванням тюнера, телефонуйте на гарячу лінію за номером: 8282

Якщо під час перегляду нашого телеканалу, ви помітили повідомлення про технічне мовлення, будь ласка, терміново переналаштуйте свій тюнер. Це достатньо просто зробити самостійно, або ж можете звернутися за допомогою до майстра.

Щоб переналаштувати тюнер самостійно, потрібно зробити декілька простих кроків. На передній панелі тюнера знайдіть назву моделі вашого пристрою. Після цього знайдіть його в списку тюнерів і скористайтеся відповідною відео- або текстовою інструкцією.

Якщо не вдається налаштувати тюнер власноруч за допомогою інструкцій, перевірте у меню інсталяції параметри, які ви бачите нижче, або скористайтеся допомогою майстра. Знайти майстра у вашому місті можна знайти за допомогою форми на сайті.

Якщо вашого тюнера немає у списку, можливо, він належить до моделі, що не дуже поширена на ринку, або до застарілих моделей. У цьому випадку пропонуємо скористатись загальною інструкцією або звернутись по допомогу до майстра.

На сайті telemaster.com.ua інформація буде оновлюватися у формі текстових і відео інструкцій для телеглядачів. Відповіді на найпоширеніші питання шукайте за посиланням.

Технічні параметри супутника у 2017 році для всіх каналів групи 1+1 медіа (ASTRA 4A, транспондер B3):

– Супутник - Astra 4A (SES Sirius: "Sirius 2/3" або "Sirius 4")

– Орбіта – 5o сх. д. (E)

– Частота – 11766 МГц

– Символьна швидкість – 27,5 Мсимв/с (MSymb/s)

– Поляризація – горизонтальна (H)

– FEC – ¾

– Модуляція – DVB-S (QPSK)

 

Все про улюблених героїв