ПЛЮСПЛЮС

Шукай ПЛЮСПЛЮС на новому супутнику

Увага! ПЛЮСПЛЮС вже перейшов на новий супутник Astra 4A (SES Sirius)!

Якщо під час перегляду нашого телеканалу, ви помітили повідомлення про технічне мовлення, будь ласка, терміново переналаштуйте свій тюнер. Це достатньо просто зробити самостійно, або ж можете звернутися за допомогою до майстра.

Щоб переналаштувати тюнер самостійно, потрібно зробити декілька простих кроків. На передній панелі тюнера знайдіть назву моделі вашого пристрою. Після цього знайдіть його в списку тюнерів і скористайтеся відповідною відео- або текстовою інструкцією.

Якщо не вдається налаштувати тюнер власноруч за допомогою інструкцій, перевірте у меню інсталяції параметри, які ви бачите нижче, або скористайтеся допомогою майстра. Знайти майстра у вашому місті можна знайти за допомогою форми на сайті.

Якщо вашого тюнера немає у списку, можливо, він належить до моделі, що не дуже поширена на ринку, або до застарілих моделей. У цьому випадку пропонуємо скористатись загальною інструкцією або звернутись по допомогу до майстра.

На сайті telemaster.com.ua інформація буде оновлюватися у формі текстових і відео інструкцій для телеглядачів. Відповіді на найпоширеніші питання шукайте за посиланням.

Технічні параметри супутника у 2017 році для всіх каналів групи 1+1 медіа (ASTRA 4A, транспондер B3):

– Супутник - Astra 4A (SES Sirius: "Sirius 2/3" або "Sirius 4")

– Орбіта – 5o сх. д. (E)

– Частота – 11766 МГц

– Символьна швидкість – 27,5 Мсимв/с (MSymb/s)

– Поляризація – горизонтальна (H)

– FEC – ¾

– Модуляція – DVB-S (QPSK)

Все про улюблених героїв