Творча група розпочала відбір найкращих робіт проекту "Це наше, і це - твоє" - Бери участь. Події
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Творча група розпочала відбір найкращих робіт проекту "Це наше, і це - твоє"

На Всеукраїнський проект "Це наше і це твоє" надійшло близько 300 робіт юних українців та українок. Проект був організований Міністерством освіти і науки України за підтримки телеканалу ПЛЮСПЛЮС. Творча група з визначення найкращих робіт, за ідеями яких ПЛЮСПЛЮС створить нову серію мультфільмів, "Це наше і це твоє" уже розпочала роботу.

 

У проекті взяли участь школярі зі всієї України. Найбільш активними областями стали Харківська, Донецька, Луганська, Херсонська та Дніпропетровська області.

 

"Усі роботи, які надійшли на проект, просто вражають. Ми дуже пишаємось нашими маленькими українцями та українками, які поважають і знають свій край, свою країну. Кожна робота дуже зворушлива, у кожній – любов до своєї країни. Крім того, дуже приємно, що у проекті взяли участь учні з усіх куточків України",  - зазначила генеральний продюсер телеканалу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда

 

Нагадаємо, що проект "Це наше і це твоє" стартував 1 вересня 2015 року з перегляду   мультфільмів "Це наше і це твоє" та розмовою про те, чим може пишатись українець. Прийом робіт, у яких учні 2-4 класів розповідали та зображали те, за що вони пишаються своїм рідним краєм, своєю країною розпочався 1 жовтня і  тривав до 10 листопада.

 

"Завдяки цьому проекту юні українці пізнають свій край та свою країну. Проект "Це наше і це твоє" у простій та доступній формі допомагає школярам пишатися своєю країною. Ми формуємо патріотизм природніми методами. Таким чином через призму проекту учасники дізналися багато нової та корисної інформації", - зазначила член творчої ради проект,  вчитель початкових класів київського ліцею №100 Олена Терещенко.

 

Найкращі ідеї надихнуть відомого художника і арт-директора каналу ПЛЮСПЛЮС Едуарда Катихіна разом з командою мультиплікаторів створити нові серії серіалу "Це наше і це твоє". Теми-переможці проекту будуть оголошені на День Святого Миколая, 19 грудня 2015 року.

Творча група проекту