Зіркові татусі відкриватимуть добру магію світу ПЛЮСПЛЮС - Бери участь. Події
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
У новому сезоні «Казки з татом» зіркові татусі відкриватимуть добру магію

Зіркові татусі відкриватимуть добру магію світу ПЛЮСПЛЮС

1 грудня 2015 року о 19.00 в ефірі телеканалу ПЛЮСПЛЮС стартував третій сезон "Казки з татом" про пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС. Новий сезон налічує  20 серій. За доброю традицією  читатимуть казки зіркові татусі: ведучі телеканалу 1+1 Анатолій Анатоліч, Юрій Горбунов, Руслан Сенічкін та актор "Кварталу 95" Євген Кошовий.

 

Окрім захоплюючих пригод улюблених героїв Квадрика, Кружка та Трикуті, кожна серія буде наповнена магією перетворення, яка допомагатиме позбутись сумнівів і хвилювань, що "живуть" всередині кожного з нас із самого дитинства.

 

"Нові серії побудовані у формі притч. Коли головна думка, яка пронизує всю історію, проявляється на другому плані, але саме вона стає тією магічною силою, яка допомагає вирішити внутрішні суперечності, "розчаклуватися". Ми дуже кропітливо працювали над текстами, у цих казках кожне слово - не випадкове і вони дійсно магічні. Ми вже знаємо усы казки напам'ять, але кожен раз, коли перечитуємо або переглядаємо готову казку, переживаємо цю чарівну магію перетворення знову і знову. Сподіваємось, ці історії знайдуть відгук і в серцях наших глядачів", - зазначила генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.  

 

Казки, авторами яких виступили Антон Сiянiка та Марина Куцик-Герасименко, були написані за рекомендаціями відомого психолога Світлани Ройз. Малював мультфільм арт-директор каналу Едуард Катихін.

 

У кожній  серії у простій мультиплікаційній формі обігруються ситуації, які можуть створити певні блоки у дитини й муляти їй протягом вже дорослого життя. Наприклад, не маючи нічого погано на думці, мати може сказати доньці: "Яка ж ти була хороша, коли була маленька". Здавалося б, така дрібниця. А дитина може злякатися дорослішати, бо мама перестане її любити. Але цьому легко зарадити. Правильно підібрані слова з уст тата або мами – найкращі ліки від усіх проблем.

 

"Аналізуючи перегляди попереднього сезону, ми весь час задавили собі питання: що такого ми можемо додати в казки для того, щоб вони були цікаві кожному члену сім'ї, і маленькому, і дорослому. Щоб, проходячи повз телевізор, і тато заслухався, і старший брат, і сестра зацікавилися, і мама із задоволенням дивилася. І щоб у кожного після перегляду чергової серії залишався приємний осад,  з'являлася посмішка, поліпшувався настрій, з'являлося відчуття, що ти доторкнувся до чогось чарівного, а життя насправді чудове. Чи вдалось нам це – судити глядачам уже з 1 грудня", - додала директор з маркетингу каналу ПЛЮСПЛЮС Ірина Мельничук.

 

Нагадаємо, що "Казка з татом – 2" у 2015 році стала номінантом премії "Телетріуміф" у номінації "Програма для дітей".