Намалюй добро та вигравай призи від ПЛЮСПЛЮС! - Бери участь. Проекти
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Акцію завершено Намалюй добро

Намалюй добро та вигравай призи від ПЛЮСПЛЮС!

Друзі, до Всесвітнього дня доброти ми приготували для вас конкурс "Намалюй добро на ПЛЮСПЛЮС". Вигравайте набір із 3-х книжечок серії "Пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС. Про плюсотрасу", наліпок, блокнота та альбому з героями улюбленого мультсеріалу "Казка з татом: Про плюсотрасу світу ПЛЮСПЛЮС"!

Що для цього потрібно?

1) Подивитися будь-яку серію "Казка з татом: Про плюсотрасу світу ПЛЮСПЛЮС";
2) Намалювати, як виглядає добро у цій серії;
3) Додати свій малюнок у коментар до цього допису, вказати назву серії та чекати на результати конкурсу.

 Увага! Додавання коментарів на нашому сайті відтепер здійснюється за допомогою Facebook Comments Plugin. Для того, аби залишити свій коментар на сайті, ви маєте бути обов'язково зареєстровані в цій соц. мережі. Перед тим, як залишати коментар, простежте, аби сторінка із конкурсом повністю завантажилася.

Кількість малюнків, які приймають участь у конкурсі від одного учасника, не обмежена. Конкурс триває з 19:00 13 листопада до 23:59 20 листопада. Трьох переможців оберуть випадковим чином за допомогою ресурсу https://www.random.org . Переможців оголосять 21 листопада.

Читайте офіційні правила конкурсу => тут

Збирайте свої улюблені кольорові олівці чи фломастери, маркери, ручки або ж фарби! Дивіться мультфільми із серії "Казка з татом: Про плюсотрасу світу ПЛЮСПЛЮС" та малюйте, як на вашу думку виглядає добро у фантастичному світі ПЛЮСПЛЮС!

Чудового настрою та кольорового натхнення, бажають Кружко та його рідні! :)