Юрій Горбунов та Анатоліч читають казки дітям - Бери участь
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Горбунов і Анатоліч

Юрій Горбунов та Анатоліч читають казки дітям

Віра в диво неодмінно врятує світ. А робити маленькі дива може кожен з нас.

 

9 квітня чарівники каналу ПЛЮСПЛЮС та Fisher Price були там, де вони найбільше потрібні - поруч з дітьми, які потребують медичної допомоги и щодня борються за своє майбутнє.

Почесні казкарі Казки з татом - Юрій Горбунов та Анатолій Анатоліч - буквально зійшли з екрану телевізора, щоб розповісти дітям про Пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС.

Активісти ГО "Здорове людство", які й ініціювали свято, спільно з працівниками лікувального закладу перетворили хол дитячого відділення на імпровізований кінотеатр. А улюблені телеведучі, яких діти раніше бачили тільки на екрані телевізора, з'явились зовсім поруч з купою подарунків: іграшками BarbieHot Wheels, книжками "Це наше і це твоє", розмальовками з героями чарівного світу ПЛЮСПЛЮС.

 

Всі діти, незалежно від віку, із захопленням слухали казки авторства Антона Сіяніки та Марини Куцик-Герасименко про пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС.

Історії про супер-героя Чорного Квадрата і сина-невидимку у виконанні Юрія Горбунова та Анатолія Анатліча, допомогли дітям відволіктись від своїх зовсім не дитячих переживань і поринути у чарівний світ казки та пригод.

 

Після цього "зіркові татусі" зайшли привітатись до тих, хто не зміг доєднатись до свята, трохи поспілкувались і вручили подарунки.

Діти раділи не лише подарункам і цікавим розповідям про героїв світу ПЛЮСПЛЮС, а й увазі та підтримці відомих ведучих. Адже бути в гарному гуморі і настрої - дуже важливо для швидкого одужання і віри в дива.