Це – наше, і це – твоє - Програми
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Це наше і це твоє

Це – наше, і це – твоє

Країна, в якій створили найбільший у світі літак, в якій є найдовший у світі музичиний інструмент, яка має найбільші запаси солі в Європі - це все наша Україна. Мультсеріал "Це - наше і це - твоє" у легкій, яскравій і дотепній формі розповідає юним глядачам про здобутки і досягнення, якими пишається вся країна, і якими вони можуть також пишатися. 

Відтепер всі серії доступні для завантаження у трьох якостях (найкраща, звичайна, мінімальна) та використання на шкільних уроках. Окрім цього, можна завантажити розмальовки за мотивами кожної серії!

 

Матеріали для першого шкільного уроку:

1. Асканія-Нова.

Один з найдавніших заповідників - наш!
В Україні існує дивний степ, жодного разу не ораний, дикий. Хазяї там - не люди, а тварини. І називається – заповідник Асканія–Нова. Там вільно живуть тварини з усього світу. Зебри з зубрами, дикі коні Пржевальського, рідкісні рослини, птахи та комахи. Асканія-Нова – один з найстаріших та найвідоміших заповідників у світі, з унікальним та чарівним світом. Це - наше і це - твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Асканія-Нова"

Завантажити відео :

Асканія-Нова_висока якість

Асканія-Нова_середня якість

Асканія-Нова_мінімальна якість

 

2. Гіпсова печера

Найдовша в світі гіпсова печера – наша!
Цю печеру створила природа! Щоб обійти її, знадобиться не менше ніж тиждень! А висота її - як чотири жирафи! Довжина її підземних ходів простяглася аж на 240 з половиною кілометрів! Наша печера - тричі рекордсменка у Книзі рекордів Гіннеса!
Це – наше і це – твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Гіпсова печера"

Завантажити відео :

Гіпсова печера_висока якість

Гіпсова печера_середня якість

Гіпсова печера_мінімальна якість

 

3. Мапа

Одна з найдавніших мап у світі, знайдених на Землі, наша!

Мапа на кістці мамонта! Був час, коли не існувало ні паперу, ні олівців зовсім. І щоб намалювати, наприклад мапу, потрібні були кістка великої тварини та камінь. Отаку мапу і знайшли в Україні, у поселенні древніх мисливців. На ній було зображено річку, дерево та курінь. Це - наше і це - твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Мапа"

Завантажити відео :

Мапа_висока якість

Мапа_середня якість

Мапа_мінімальна якість

 

4. Гасова лампа

Перша у світі гасова лампа – наша!

Коли ще не було електричних ламп, люди користувалися свічками. Їхнього світла було замало аби ввечері гратися, малювати та читати. Наш винахідник придумав лампу, у яку заливалась рідина – гас. Вона була дуже яскравою і швидко стала популярною у всьому світі! Це - наше і це - твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Гасова лампа"

Завантажити відео :

Гасова лампа_висока якість

Гасова лампа_середня якість

Гасова лампа_мінімальна якість

 

5. Сіль

Найбільші запаси солі в Європі – наші! 

Без солі не може прожити жодна людина. Її видобувають по всьому світу, і в Україні також. Наші запаси солі - найбільші в Європі! А утворена соляна печера стала настільки велика, що в ній навіть літали на повітряній кулі! Нашої солі дуже багато. Якщо посипати нею всю планету, то вона вкриється сіллю наче сніжною ковдрою :) Це - наше і це - твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Сіль"

Завантажити відео :

Сіль_висока якість

Сіль_середня якість

Сіль_мінімальна якість

 

6. Шлях із варягів у греки

Важливий древній водний торговий шлях - наш!
У далеку давнину, нашою землею пролягав головний торговий шлях – "Із варягів у греки". Він єднав Північ і Південь. Проходив через два моря та три річки. Купці долали цей шлях за місяць! Возили на продаж хліб, срібло, хутро, мед. Додому везли прянощі, коштовні тканини, прикраси та інші цікавинки. Це – наше і це – твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Шлях із варягів у греки"

Завантажити відео :

Шлях варягів у греки_висока якість

Шлях варягів у греки_середня якість

Шлях варягів у греки_мінімальна якість

 

7. Рамкові вулики

Перший рамковий вулик – наш!
Вулик - це житло для бджіл, виготовлене людиною. Зовсім давно, бджоли жили у гніздах. А щоб поласувати медом, доводилося завдавати їм шкоди. Перший рамковий вулик дав людям можливість, піклуватися про бджілок, не заважаючи їхнім важливим медовим справам :) Сьгодні, Україна займає - перше місце у світі з виробництва меду! Це – наше і це – твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Рамкові вулики"

Завантажити відео :

Рамкові вулики_висока якість

Рамкові вулики_середня якість

Рамкові вулики_мінімальна якість

 

8. Літак "Мрія"

Наш літак "Мрія" - найбільший у світі

Він завдовжки, як потяг метрополітену. Завширшки – з Олімпійській стадіон. У собі він може перевезти 50 слонів або аж два кашалоти! Наша "Мрія" - найбільший рекордсмен з усіх літаків планети! Це - наше і це - твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Літак "Мрія"

Завантажити відео :

Літак "Мрія"_висока якість

Літак "Мрія"_середня якість

Літак "Мрія"_мінімальна якість

 

9. Співочі Тераси

Дивовижні співочі тераси - наші! Це такі сади, що співають! Задумували їх, щоб вирощувати смачні фрукти та ягоди. І несподівано помітили, коли вітер шелестить листям та дме у металевих трубах, вбудованих у тераси - лунає пісня! Отже, фрукти зріють під чудовий супровід! :) Створюється враження, що знаходишся у театрі просто неба! Це – наше і це – твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Співочі Тераси"

Завантажити відео :

Співочі Тераси_висока якість

Співочі Тераси_середня якість

Співочі Тераси_мінімальна якість

 

10. Чорнозем

Українська земля - найродючіша в світі!

Адже у нас знаходиться чверть всіх запасів чорнозему планети. Якщо правильно обробляти чорнозем, то на ньому виростає найбільша кількість врожаю. В давні часи, коли землі не обробляли, всі рослинки були настільки високими, що не можна було побачити вершника на коні! Це - наше і це - твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Чорнозем"

Завантажити відео :

Чорнозем_висока якість

Чорнозем_середня якість

Чорнозем_мінімальна якість

 

11. Трембіта

Найдовший у світі музичний інструмент – наш! 

Трембіту придумали для зв'язку у горах, коли телефонів ще не було. А робили її зі смереки, в яку вдарила блискавка. Трембіта - рекордсменка, її занесено до Книги рекордів Гіннеса! Вона завдовжки – 8 метрів, а важить - півтора кілограми, як кицька. Це – наше і це – твоє!

Завантажити розмальовку за мотивами серії "Трембіта"

Завантажити відео :

Трембіта_висока якість

Трембіта_середня якість

Трембіта_мінімальна якість

 

Мультфільми "Це - наше і це - твоє" не лише інформують, а й надихають.

За його мотивами ми створили велику інтерактивну книгу "Це - наше і це - твоє. Моя перша книжка про Україну", серію шкільних зошитів з коміксами та сюжетами мульсеріалу. "Це - наше і це - твоє" показують в школах.

А найголовніше, що ми сворили 25 нових серій "Це - наше і це твоє" спільно зі школярами з різних куточків України.

Під час Всеукраїнського проекту Міністерства освіти і науки Украіни і телеканалу ПЛЮСПЛЮС отримали величезну кількість листів від школярів з історіями та малюнками про свій рідний край та речі, якими вони і ми пишаємося. Ці історії стали основою для нових 25 серії "Це - наше і це твоє. Очима дітей".

Також в рамках проекту була проведена величезна виставка робіт школярів у Мистецькому арсеналі. Робіт було настільки багато,  що на виставці навіть був встановлений рекорд України.

Побачити малюнки всіх учасників і переможців можна у наших фотогалереях 

 

Дивіться, розповідайте друзям! Пишайтеся рідною країною!