МЕТА УРОКУ

Урок ініційовано телеканалом ПЛЮСПЛЮС та розроблено за методичної підтримки «Освіторії» та експертної підтримки Всесвітнього фонду природи WWF-Україна до Всесвітнього дня Землі (22 квітня). Урок має на меті розширити уявлення учнів про Землю як спільний дім та збагатити їхні знання про екологію; бути екосвідомим і любити рідний край; виховувати небайдуже ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища та жити в гармонії з природою.

Презентація для проведення уроку

Презентація розроблена для показу вчителем дистанційно або у класі. Вона складається з графічно оформлених слайдів з вправами, відео-паузами та основного матеріалу уроку для інтерактивного і інформативного отримання знань дітьми. Рекомендовано використовувати вчителем разом з концепцією (онлайн або офлайн) для роз’яснення теми дітям.

Завантажити презентацію

Концепція проведення уроку онлайн

Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями дистанційно (онлайн). Має допоміжні посилання. Складається з мотивації до уроку та відповідних вправ, основної частини з вивчення теми і перегляду відеороликів, узагальнення і систематизації знань, а також рефлексії вивченого матеріалу, домашнього завдання.

Завантажити документ

Концепція проведення уроку офлайн

Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями у класі (офлайн). Складається з мотивації до уроку та відповідних вправ, основної частини з вивчення теми і перегляду відеороликів, узагальнення і систематизації знань, а також рефлексії вивченого матеріалу, домашнього завдання.

Завантажити документ

Дивитися ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Дерева

Дивитися ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Ліс