Взяти участь у конкурсі

МЕТА УРОКУ

Урок ініційовано телеканалом ПЛЮСПЛЮС і розроблено за методичної підтримки «Освіторії» до Всеукраїнського відкритого уроку у День знань і до 30-річчя Незалежності України. Мета уроку – познайомити учнів з міфологією рідної країни, з її культурною спадщиною, створеною протягом багатьох сторіч. Розповісти про різні етноси, що історично живуть на території нашої країни, і разом з українцями складають єдиний портрет України. Розказати про цінності, важливі для наших предків і вагомі для сьогодення: щирість, гостинність, працелюбність, прагнення свободи та справедливості тощо. Зацікавити учнів історією та географією України, стимулювати прагнення нових знань.

Презентація для проведення уроку

Презентація розроблена для показу вчителем дистанційно або в класі. Складається з графічно оформлених слайдів із вправами, відео-паузами та основного матеріалу уроку для інтерактивного й інформативного отримання знань дітьми. Рекомендовано використовувати вчителем разом із концепцією уроку для роз’яснення теми.

Завантажити презентацію

Концепція проведення уроку

Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями дистанційно або у класі. Є допоміжні роз’яснення, матеріали та рекомендований таймінг вправ. Складається з офіційної частини і вступу, основної частини для вивчення теми з інтерактивними вправами, перегляду мультфільму «Легенда про виникнення Карпат», рефлексії та перевірки вивченого матеріалу.

Легенда про виникнення Карпат

Переглянути на YouTube