![](https://plus-plus.tv/images/open-lesson/banner.jpg)
Мета уроку
Урок ініційовано телеканалом ПЛЮСПЛЮС і розроблено у партнерстві з ГО «Освіторія» до Всеукраїнського відкритого уроку у День знань.
Мета уроку – формувати в учнів усвідомлення, що таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими мають бути справжні українці; закріплювати знання про символи Батьківщини, визначні пам’ятки, міста-герої. Виховувати любов до рідної землі.
![](https://plus-plus.tv/images/open-lesson/neskorini.png)
Презентація для проведення уроку
Презентація розроблена для показу вчителем дистанційно або в класі. Складається з графічно оформлених слайдів із вправами, відео-паузами та основного матеріалу уроку для інтерактивного й інформативного отримання знань дітьми. Рекомендовано використовувати вчителем разом із концепцією уроку для роз’яснення теми.
Завантажити презентацію![](https://plus-plus.tv/images/open-lesson/nesk2.jpg)
Концепція проведення уроку офлайн
Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями у класі (офлайн). Складається з мотивації до уроку та відповідних вправ, основної частини з вивчення теми і перегляду відеороликів, узагальнення і систематизації знань, а також рефлексії вивченого матеріалу, домашнього завдання.
Завантажити презентацію![](https://plus-plus.tv/images/open-lesson/nesk5.jpg)
Концепція проведення уроку онлайн
Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями дистанційно (онлайн). Має допоміжні посилання. Складається з мотивації до уроку та відповідних вправ, основної частини з вивчення теми і перегляду відеороликів, узагальнення і систематизації знань, а також рефлексії вивченого матеріалу, домашнього завдання.
Завантажити презентацію![](https://plus-plus.tv/images/open-lesson/nesk4.jpg)
Про «Україна. Нескорені міста»
Анімаційний проєкт про міста України, які зараз потерпають від російської агресії. Розповідає про найвідоміші пам’ятники, культурні події, мистецькі та технічні досягнення в цих містах напередодні війни. Війна перекреслила все звичне й затишне, зруйнувала будівлі, понівечила життя мирним українцям. Проте сила й агресія не здатні знищити нашу пам’ять і культурне надбання, що дбайливо оберігалося протягом століть. Якщо жива пам’ять, то все зможемо відновити. Віримо у світле майбутнє та цілющу силу добра, адже добро завжди перемагає!
![](https://plus-plus.tv/images/open-lesson/nesk3.jpg)