123 open-lesson

Мета уроку

Урок ініційовано телеканалом ПЛЮСПЛЮС і розроблено у партнерстві з ГО «Освіторія» до Всеукраїнського відкритого уроку у День знань.

Мета уроку – формувати в учнів усвідомлення, що таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими мають бути справжні українці; закріплювати знання про символи Батьківщини, визначні пам’ятки, міста-герої. Виховувати любов до рідної землі.

Презентація для проведення уроку

Презентація розроблена для показу вчителем дистанційно або в класі. Складається з графічно оформлених слайдів із вправами, відео-паузами та основного матеріалу уроку для інтерактивного й інформативного отримання знань дітьми. Рекомендовано використовувати вчителем разом із концепцією уроку для роз’яснення теми.

Завантажити презентацію

Концепція проведення уроку офлайн

Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями у класі (офлайн). Складається з мотивації до уроку та відповідних вправ, основної частини з вивчення теми і перегляду відеороликів, узагальнення і систематизації знань, а також рефлексії вивченого матеріалу, домашнього завдання.

Завантажити презентацію

Концепція проведення уроку онлайн

Методичні рекомендації для вчителів, які допоможуть провести урок з учнями дистанційно (онлайн). Має допоміжні посилання. Складається з мотивації до уроку та відповідних вправ, основної частини з вивчення теми і перегляду відеороликів, узагальнення і систематизації знань, а також рефлексії вивченого матеріалу, домашнього завдання.

Завантажити презентацію

Про «Україна. Нескорені міста»

Анімаційний проєкт про міста України, які зараз потерпають від російської агресії. Розповідає про найвідоміші пам’ятники, культурні події, мистецькі та технічні досягнення в цих містах напередодні війни. Війна перекреслила все звичне й затишне, зруйнувала будівлі, понівечила життя мирним українцям. Проте сила й агресія не здатні знищити нашу пам’ять і культурне надбання, що дбайливо оберігалося протягом століть. Якщо жива пам’ять, то все зможемо відновити. Віримо у світле майбутнє та цілющу силу добра, адже добро завжди перемагає!